Adsense Gelirli Site

Adsense Gelirli Site

Adsense Gelirli Site İle İlgili Yazımız.

Adsense, Google platformunun reklam yayın aracıdır. Sizler, hitli ve kaliteli bir siteye sahipseniz veya sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Google Adsense üzerinden başvuru yaparak, sitenizin onaylanması durumundan Adsense üzerinden gelirler elde edebilirsiniz. Reklam yayını veren kişilerin reklamları, aslında sitenize gelen ziyaretçilere de gösteriliyor. Sizlerin sayfası üzerinden Google’dan edindiğiniz reklam birimlerinden tıklama olursa, yaklaşık %68 oranında size pay vermiş oluyor. Böylece İnternet sitenize ziyaretçi yoğun bir şekilde geliyor ve elit ziyaretçileriniz (organik ziyaretçi) var ise şansınız çok yüksek. Hem reklam yayını yapıp hem de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Google’da, politika ihlalleri olmadığı sürece, inanın uzun vadede ve sürekliliği olan bir gelir düzeyi elde edebilirsiniz. Yeter ki, Google’ı kandırmayı aklınızdan bile geçirmeyin.

Adsense Gelirli Site Açmak İçin Gerekenler

  • 1 Adet domain (alan adı: www.example.com)
  • 1 Adet hosting hesabınız (alan adınız üzerinden yayın yapılan depolama ve erişim alanı)
  • Son derece temiz ve virüs olmayan WordPress kurulum dosyaları,
  • SSL sertifikası ” https:// ” protokolü için.
  • Warez olmayan, virüssüz, temiz bir WordPress teması.

Yukarıda saydıklarımız genel olarak çok büyük bir oranda kullanılan kriterlerdir. Sizlere buradan ders ders nasıl Adsense gelirli site açmanın mantık temellerini anlatacağım. Ders ders şeklinde, bu kategori altında sizlere bu mantığın tüm detaylarına değineceğim. Özellikle yeni başlayanlar için iyi bir rehber olacağı kanısındayım

Ayrıca Bir Web Sitesi Kurmak İçin Neler Gerekli yazımıza bakabilirsiniz.

4 Comments

  1. Merhaba, konuyu oldukça iyi anlatmışsınız ama artık rekabet çok yüksek her alanda binlerce site var buradaki en önemli konu özgün olmak diye düşünüyorum.
    Buradan yeni site açacak kardeşlerime de bunu iyi düşünmelerini tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

AllEscort