Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır İsimli Makale Yazımız.

Hemen hemen tüm webmaster arkadaşlarımızın, dikkatle üzerinde durmuş olduğu konulardan biridir Seo Uyumlu Makale. Arama motorlarının hergün yenilik ve güncelleme yapmalarından dolayı oluşan zorluk dereceleri her sene daha da artış göstermektedir. Durum bu olunca bir takım alternatif yöntemlerle insanlar web sitelerini yukarıya taşıma ve ziyaretçi alabilme gayretine düşmektedirler. Hep söylemişimdir ki, Google‘a karşı dürüst ve cömert olun. Kat kat karşılığını muhakkak alacaksınızdır.

Seo Uyumlu Makale Yazmak

Seo uyumlu makale yazabilmek için öncelikle yazı yazmayı biliyor olmanız gerekmektedir. Yani konuştuğunuz gibi yazmak ve Türkçe kurallarının dışında günlük sokak ağzı diliyle makale YAZAMAZSINIZ ! Yazı yazmayı bildiğinizi farzediyorum:

1- Öncelikle başlıkları bulabilmeniz için Google Anahtar Kelime Aracı’na ihtiyacınız olacaktır.

2- Anahtar Kelime Aracı üzerinden bulacağınız başlıklar, aratma değeri olan başlıklar olmalıdır. Örneğin;

  • Bebek Sağlığı Hakkında Bilgi (Anahtar Kelime Aracı Üzerinden.)
  • Bebekler İçin Sağlık Bilgileri (Rastgele Oluşturduğum Başlık.)

Yukarıdaki örnek şu anlama gelmektedir. Başlık bulamıyorsanız Google’dan faydalanabilirsiniz.

3- Yazacağınız makale için elinizde bir done ve bilgi yok ise, başlıklarınız elinizde hazır ise, başlıkları translate ederek İngilizce diline çevirin. Google İngiltere veya Amerika siteleri üzerinden o başlığı aratın. Ardından çıkan blog sonuçlarını tekrar translate ederek ve varsa bozuk cümleler düzelterek sitenizde yayınlayın.

4- Eğer kaynağınızı tamamen Türkçe merkezli sitelerden bulmak istiyorsanız da, başlığı Google Türkiye üzerinden aratarak, çıkan yazıları okuyup cümlelerini kendinize göre değiştirerek yayınlayabilirsiniz.

5- Seo Uyumlu Makale yazacağım diye asla gereksiz bilgilere yer vermeyin. Çünkü okuru kendiniz gibi düşünün. Sıkmayın.

6- En az 300 kelime denilse de, 100 kelime bile işe yarar niteliklerdedir.

7- Makale yazacağınız başlığın, cümle içerisinde en fazla 3, en az 2 kere geçmesi gerekmektedir.

Yukarıdaki tüm koşulları sağladıktan sonra seo uyumlu makale yazmış olacaksınız. İlerleyen zamanlarda videolu dersler hazırlayıp sizlere bu konu hakkında daha görsel bilgiler ileteceğim. Tüm bildiklerimi sizlerle özenle paylaşacağıma emin olabilirsiniz. Maksadım herkes için faydalı bilgileri sunabilmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

AllEscort