Vergi Levhası Olmadan Sanal Pos

Vergi Levhası Olmadan Sanal Pos

Vergi Levhası Olmadan Sanal Pos

Vergi Levhası Olmadan Sanal Pos İsimli Makale Yazımız.

E-Ticaret, yaygın bir şekilde uygulanması ve artan arz talep durumlarının karşılanması için girişim yapılan elit sektörlerden birisidir. Bir E-Ticaret sitesinin ödeme yöntemleri, alışverişi arttırmada önemli bir etkendir.

Nasıl mı?

Eğer ki, Online satış sitesinde ödeme yöntemi bir tane ile sınırlıysa ve bu ödeme biçimi de sadece NAKİT ise, kredi kartı olan biri için tercih edilmeyecek bir durumdur. Danışmanlığını yaptığımız müşterilerden bir kısmının bununla ilgili serzenişlerine yönelik duyumları; “Sanal Pos Kurdurduktan Sonra Satışlarımız %35 Arttı.”, Şeklinde işittik. Yani ne kadar çok ödeme yöntemi, o kadar çok satış hacmi demektir.

Vergi Levham Yok. İnternetten Satış Yapamaz mıyım ?

Yapabilirsiniz. Normal şartlarda, eskiden E-Ticaret kurulumları yaparken çok daha fazla zorlanıyorduk. İmkanlar ve kaynaklar azdı. Sadece bankalardan sanal pos alınabiliyordu ve burunlarından kıl aldırmıyorlardı. Aylarca insanları bekletip saçma sapan bahaneler öne sürüp egosal tatminlerini gerçekleştiriyorlardı. Durum böyle olunca araya aracı firmalar girdi ve satış hacmi önemsemeksizin, her E-Ticaret kullanıcısına kolaylıkla sanal pos vermeye başladılar.

İlk zamanlar aracı firmalarda vergi levhası zorunluluğu getirseler de, daha sonrasında bu mecburiyeti ortadan kaldırdılar.

Vergi Levhasız Sanal Pos Verirken Teminat Verilir mi ? Nasıl Güveniyorlar Sahtecilik Olmayacağına ?

Vergi levhanız olmadan sanal pos alacağınız firma isimlerini aşağıda link olarak vereceğim. Bu firmalar kayıt alırken adres, banka bilgisi, kimlik bilgisi ve Web sayfanızın bilgilerine varana kadar sizden istemektedirler. Böylece gerçek bir kişi olduğunuzu ve İnternet sitenizi onayladıktan sonra sizlere bu imkânı sağlayacaklardır. Aksi takdir de sanal pos verilmesine imkan yoktur. Herhangi bir teminat gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece satışlarınızdan küçük komisyon bedelleri alarak sizden bu şekilde bir ücret talep etmektedirler. Bunun haricinde herhangi bir yıllık ödeme gibi bir durum söz konusu değildir.

Hangi Firmalar Vergi levhası Olmadan Sanal Pos Veriyor ?

Shopier : Bu firma, İnstagram satışlarınız için de sanal pos imkanı sunmaktadır. Shopier’a kayıt olurken Size bireysel ve kurumsal diye seçenek sunar. Sizler de bireysel olan kısımdan üyelik gerçekleştirmiş olacaksınız.

Link : https://www.shopier.com/members/pages/signup.php?locale=tr

Iyzico : Bu firma üzerinden de aynı şekilde bireysel hesap açarak sanal pos başvurusu yapabilirsiniz.

Link : https://www.iyzico.com/isim-icin/bireysel-hesap-olustur

Bu makalemizde, aklınıza takılan soruları konu altında bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.