SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda, soru ve cevap şeklinde bize en çok sorulan soruların genel olarak yanıtları bulunmaktadır. Sormak istediğiniz başka sorularınız var ise bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 • Hizmetleriniz hakkında detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim?

  Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için öncelikle bizlere iletişim sayfamızdaki ilgili iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ve ön bilgi alabilirsiniz.

 • İş süreçleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  Sizlere hizmet verebilmek için öncelikle sektörünüzle ilgili gerekli incelemeleri ve araştırmaları planlıyoruz. Gerekli altyapı ve iş başlama süreçlerini oluşturarak hizmet akdinin devamlılığını sağlamaktayız.

 • Fiyat artışlarınız neye göre belirlenmektedir?

  Fiyatlandırma politikamız güncel döviz kurları üzerinden belirlenmektedir. Kendi hizmetlerimize ait olan işlemleri de Türk Lirası fiyatları üzerinden değerlendirmekteyiz. Fiyat artışlarımız eğer yıllık olarak bir ödeme planında yapılmış ise artışlardan etkilenme söz konusu değildir. Aylık ödeme periyotlarında gerçekleşiyorsa da güncel enflasyon rakamları oranında artış sağlanmaktadır.

 • Kişisel bilgilerimiz başka kişilerle paylaşılıyor mu?

  Kişisel bilgileriniz resmi devlet makamları haricindeki diğer tüzel kişiler ile asla paylaşılmamaktadır.

 • Ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

  Ödemelerinizi kredi kartı ile tek çekim veya belirli vade oranları ile online bir şekilde taksitlendirip ödeyebilir veya havale EFT yöntemi ile de gerçekleştirebilirsiniz.

LTR RTL